Linia 7
Przystanek: Mickiewicza I
dni robocze
09:21 S
11:41 S
16:42
18:22 c
soboty
11:31 S
16:31 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;