Linia 2
Przystanek: Gostyńska I
dni robocze
07:47 *
09:32 *
13:42 *f
16:57
soboty
09:32
12:37
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;