Linia 7
Przystanek: Chełmońskiego (na żądanie)
dni robocze
09:02 S
11:22 S
16:22
18:02 c
soboty
11:12 S
16:12 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;