Linia 7
Przystanek: Staszica II (na żądanie)
dni robocze
08:09 S
10:09 S
15:24
17:09 c
soboty
10:19 S
15:19 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;