Linia 8
Przystanek: Psarskie IV (DPS) -> Śrem
dni robocze
06:14
07:20
14:15
15:24
16:48
19:10
soboty
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;