Linia 2
Przystanek: Piłsudskiego
dni robocze
07:40 *
09:25 *
13:35 *f
16:50
soboty
09:25
12:30
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;