Linia 7
Przystanek: Piłsudskiego
dni robocze
08:00 S
10:00 S
15:15
17:00 c
soboty
10:10 S
15:10 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;