Linia 7
Przystanek: Chłapowskiego I
dni robocze
08:14 S
10:14 S
15:29
17:14 c
soboty
10:24 S
15:24 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;