Linia 7
Przystanek: Al. Solidarności I - Szpital
dni robocze
09:03 S
11:23 S
16:23
18:03 c
soboty
11:13 S
16:13 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;