Linia 7
Przystanek: Sikorskiego
dni robocze
09:05 S
11:25 S
16:25
18:05 c
soboty
11:15 S
16:15 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;