Linia 1
Przystanek: Chłapowskiego I
dni robocze
05:51 S
07:46 S
08:16
10:56 S
12:41
15:41
17:36 F
20:16 F
soboty
08:16 S
11:51
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;