Linia 7
Przystanek: Al. Solidarności I - Komis
dni robocze
08:23 S
10:23 S
15:38
17:23 c
soboty
10:33 S
15:33 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;