Linia 7
Przystanek: Chłapowskiego II
dni robocze
09:14 S
11:34 S
16:34
18:14 c
soboty
11:24 S
16:24 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;