Linia 8
Przystanek: Chłapowskiego II
dni robocze
06:29
07:31
14:35
15:44
17:05
19:27
soboty
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;