Linia 1
Przystanek: Piłsudskiego (końcowy)
dni robocze
06:04 S
07:59 S
08:29
11:09 S
12:54
15:54
17:49 F
20:28 F
soboty
08:29 S
12:04
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;