Linia 7
Przystanek: Piłsudskiego (końcowy)
dni robocze
09:24 S
11:44 S
16:44
18:24 c
soboty
11:34 S
16:34 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;