Linia 4
Przystanek: Chrząstowo II
dni robocze
15:47 D
soboty
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;