Linia 2
Przystanek: Mickiewicza III
dni robocze
07:45 *
09:30 *
13:40 *f
16:55
soboty
09:30
12:35
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;