Linia 7
Przystanek: Mickiewicza III
dni robocze
08:05 S
10:05 S
15:20
17:05 c
soboty
10:15 S
15:15 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;