Linia nr 17
Przystanek: Staszica II (na żądanie)
dni robocze
07:24 f
10:58
17:03
19:28
soboty
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;