Linia 2
Przystanek: Chłapowskiego I
dni robocze
07:58 *
09:43 *
13:53 *f
17:03
soboty
09:38
12:43
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;