Linia 7
Przystanek: Kilińskiego III
dni robocze
08:16 S
10:16 S
15:31
17:16 c
soboty
10:26 S
15:26 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;