Linia 7
Przystanek: Kilińskiego III
dni robocze
09:10 S
11:30 S
16:30
18:10 c
soboty
11:20 S
16:20 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;