Linia 7
Przystanek: Malczewskiego I
dni robocze
09:01 S
11:21 S
16:21
18:01 c
soboty
11:11 S
16:11 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;