Linia 12 (trasa B)
Przystanek: Psarskie I (Sklep)
dni robocze
10:12
11:02
13:47
soboty
13:12
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;