Linia 8
Przystanek: Piłsudskiego (końcowy)
dni robocze
06:39
07:41
14:45
15:54
17:15
19:37
soboty
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;