Linia 7
Przystanek: Gostyńska I
dni robocze
09:18 S
11:38 S
16:38
18:18 c
soboty
11:28 S
16:28 S
nd i święta
LEGENDA: F - kurs rozpoczyna się na ul. Farnej; f - kurs kończy się na ul. Farnej; * - kurs przez ulicę Roweckiego (OPS); D - kurs przez Dobczyn; J - kurs przez Jaszkowo; G - kurs przez Górę; M - kurs przez Mórkę;