telefon - 61 28 34 829 (czynne pn-pt 11:00-14:00)
  • wszystkie linie
  • 1
    TRASA: Farna - Piłsudskiego - Kilińskiego I - Kilińskiego II - Kilińskiego III - Chłapowskiego I - Chłapowskiego II - Staszica I - Gostyńska I - Mickiewicza III - Mickiewicza II - Mickiewicza I - Piłsudskiego
  • 2
    TRASA: Farna - Piłsudskiego - Mickiewicza I - Mickiewicza II - Mickiewicza III - Gostyńska I - Staszica II - Staszica I - Chłapowskiego II - TBS - Chłapowskiego I - Kilińskiego III - Grunwaldzka - Wojska Polskiego - Kilińskiego II - Kilińskiego I - Piłsudskiego
  • 3
    TRASA: Piłsudskiego - Mickiewicza I - Mickiewicza II - Mickiewicza III - Gostyńska I - Gostyńska II - Rolna - Sosnowiec - Łęg - Bystrzek - Olsza I - Olsza II - Dobczyn - Pysząca I - Pysząca II - Borgowo - Grzymysław - Gostyńska I - Mickiewicza III - Mickiewicza II - Mickiewicza I - Piłsudskiego
  • 4
    TRASA: Piłsudskiego - Mickiewicza I - Mickiewicza II - Mickiewicza III - Gostyńska I - Gostyńska II - Grzymysław - Borgowo - Pysząca II - Pysząca I - Sosnowiec - Łęg - Bystrzek - Olsza I - Olsza II - Dobczyn - Rolna - Gostyńska I - Mickiewicza III - Mickiewicza II - Mickiewicza I - Piłsudskiego
  • 5
    TRASA: Piłsudskiego - Kilińskiego - Nochowo - Nochówko - Kadzewo - Bodzyniewo - Wirginowo - Pełczyn - Nochówko - Nochowo - Kilińskiego - Piłsudskiego
  • 6
    TRASA: Piłsudskiego - Mechlin - Dąbrowa - Mechlin - Piłsudskiego - Kilińskiego I - Kilińskiego II - Grunwaldzka - Staszica I - Gostyńska I - Mickiewicza III - Mickiewicza II - Mickiewicza I - Piłsudskiego
  • 7
    TRASA: Farna - Piłsudskiego - Mickiewicza I - Mickiewicza II - Mickiewicza III - Gostyńska I - Staszica II - Staszica I - Chłapowskiego II - Chłapowskiego I - Kilińskiego III - Kilińskiego II - Kilińskiego I - Sikorskiego - Aleja Solidarności I (szpital) - Maleczewskiego I - Malczewskiego II (cmentarz) - Malczewskiego I - Aleja Solidarności I (szpital) - Sikorskiego - Kilińskiego II - Kilińskiego III - Chłapowskiego I - Chłapowskiego II - Staszica I - Gostyńska I - Mickiewicza III - Mickiewicza II - Mickiewicza I - Piłsudskiego
  • 8
    TRASA: Piłsudskiego - Kilińskiego I - Kilińskiego II - Kilińskiego III - Nochowo III - Nochowo I - Nochowo II - Nochowo III - Kilińskiego III - Kilińskiego II - Kilińskiego I - Piłsudskiego
  • 9
    TRASA: Piłsudskiego - Mickiewicza I - Mickiewicza II - Mickiewicza III - Gostyńska I - Staszica II - Staszica I - Chłapowskiego II - Chłapowskiego I - Kilińskiego III - Aleja Solidarności II - Aleja Solidarności I (szpital) - Psarskie I - Psarskie II (Tulipanowa) - Psarskie III - Psarskie IV (DPS) - Psarskie III - Psarskie I - Aleja Solidarności I (szpital) - Aleja Solidarności II - Kilińskiego III - Chłapowskiego I - Chłapowskiego II - Staszica I - Gostyńska I - Mickiewicza III - Mickiewicza II - Mickiewicza I - Piłsudskiego
  • 10
    TRASA: Piłsudskiego - Mickiewicza I - Mickiewicza II - Mickiewicza III - Gostyńska I - Staszica II - Staszica I - Chłapowskiego II - Chłapowskiego I - Kilińskiego III - Aleja Solidarności II - Aleja Solidarności I (szpital) - Psarskie I - Psarskie II (Tulipanowa) - Psarskie III - Psarskie IV (DPS) Góra - Jaszkowo - Góra - Psarskie IV (DPS) - Psarskie III - Psarskie II (Tulipanowa) - Psarskie I - Aleja Solidarności I (szpital) - Aleja Solidarności II - Kilińskiego III - Chłapowskiego I - Chłapowskiego II - Staszica I - Gostyńska I - Mickiewicza III - Mickiewicza II - Mickiewicza I - Piłsudskiego
  • 11
    TRASA: Farna - Piłsudskiego - Kilińskiego I - Sikorskiego - Aleja Solidarności I (szpital) - Aleja Solidarności II - Kilińskiego III - Chłapowskiego I - Chłapowskiego II - Staszica I - Gostyńska I - Mickiewicza III - Mickiewicza II - Mickiewicza I - Piłsudskiego
  • 12
    TRASA: Piłsudskiego - Kilińskiego I - Kilińskiego II - Kilińskiego III - Nochowo III - Nochowo II - Wyrzeka - Dalewo - Mórka - Dalewo - Wyrzeka - Nochowo II - Nochowo III - Kilińskiego III - Kilińskiego II - Kilińskiego I - Piłsudskiego
  • 13
    TRASA: Piłsudskiego (Inter Marche) - Zbrudzewo - Niesłabin - Orkowo - Niesłabin Zbrudzewo - Piłsudskiego
  • 14
    TRASA: Farna - Piłsudskiego - Kilińskiego I - Sikorskiego - Aleja Solidarności I (szpital) - Chełmońskiego - Gaj - Błociszewo - Krzyżanowo - Pucałowo - Manieczki - Szymanowo - Psarskie - Sikorskiego - Piłsudskiego
  • 15
    TRASA: Piłsudskiego (InterMarche) - Luciny - Kaleje - Luciny - Piłsudskiego
  • 16
    TRASA: Piłsudskiego - Kilińskiego - Nochowo - Nochówko - Kadzewo - Bodzyniewo - Mórka - Kadzewo - Bodzyniewo - Kadzewo - Nochówko - Nochowo - Kilińskiego - Piłsudskiego
  • 17
    TRASA: Piłsudskiego - Mickiewicza I - Mickiewicza II - Mickiewicza III - Gostyńska I - Gostyńska II - Grzymysław - Borgowo - Ostrowo - Drzonek - Wieszczyczyn - Rusocin - Nowieczek - Masłowo - Drzonek - Ostrowo - Borgowo - Gostyńska - Mickiewicza III - Mickiewicza II - Mickiewicza I - Piłsudskiego
  • 18
    TRASA: Piłsudskiego - Kilińskiego - Sikorskiego - Psarskie I - Psarskie III - Psarskie IV - Psarskie III - Psarskie I - Sikorskiego - Piłsudskiego
Farna Piłsudskiego Kilińskiego I Kilińskiego II Kilińskiego III Chłapowskiego I Chłapowskiego II Staszica I Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Mickiewicza I Mickiewicza II Mickiewicza III Gostyńska I Staszica II Staszica I Chłapowskiego II Roweckiego TBS Chłapowskiego I Kilińskiego III Grunwaldzka Wojska Polskiego Kilińskiego II Kilińskiego I Gostyńska II Rolna Sosnowiec Łęg Bystrzek Olsza I Olsza II Dobczyn Pysząca I Pysząca II Borgowo Grzymysław (Orlen) Grzymysław (Komis) Rolna Wojska Polskiego (US) Al. Solidarności II Al. Solidarności I - Szpital Sikorskiego Mechlin Dąbrowa Malczewskiego I Malczewskiego II (Cmentarz) Malczewskiego I Nochowo III Nochowo I Nochowo II (Sklep) Nochowo III Psarskie I (Sklep) Psarskie II (Tulipanowa) Psarskie III (Sikorskiego) Psarskie V (DPS) Psarskie III (Sikorskiego) Psarskie I (Sklep) Al. Solidarności I - Komis Al. Solidarności II (Bloki) Góra Psarskie II (Tulipanowa) Sikorskiego (POM) Nochowo II Wyrzeka Wyrzeka Dalewo Dalewo Dalewo II Piłsudskiego (Inter Marche) Zbrudzewo Niesłabin Zbrudzewo Chełmońskiego Gaj I Gaj II Błociszewo I Krzyżanowo Błociszewo I Błociszewo II Gaj I Chełmońskiego Mechlin Piłsudskiego (końcowy) Farna (końcowy) Jaszkowo Góra Orkowo Pucołowo Manieczki Szymanowo Psarskie IV (DPS) Niesłabin Mechlin I Mechlin I Mórka na żądanie Mórka na żądanie Mórka Nochówko Kadzewo Bodzyniewo Bodzyniewo na żądanie Wirginowo I Wirginowo III Pełczyn Nochówko I Nochówko II Dalewo I Luciny I Luciny II Kaleje Luciny II Luciny I Kadzewo Bodzyniewo na żądanie Bodzyniewo - szkoła Borgowo Ostrowo I Ostrowo II Drzonek I Drzonek II Wieszczyczyn Rusocin I Rusocin II Nowieczek I Nowieczek II Masłowo I Masłowo II Drzonek I Ostrowo II Ostrowo I
Farna Piłsudskiego Kilińskiego I Kilińskiego II Kilińskiego III Chłapowskiego I Chłapowskiego II Staszica I Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Piłsudskiego (końcowy)
Farna Piłsudskiego Mickiewicza I Mickiewicza II Mickiewicza III Gostyńska I Staszica II Staszica I Chłapowskiego II Roweckiego TBS Chłapowskiego I Kilińskiego III Kilińskiego II Kilińskiego I Farna (końcowy)
Piłsudskiego Mickiewicza I Mickiewicza II Mickiewicza III Gostyńska I Gostyńska II Rolna Sosnowiec Łęg Bystrzek Olsza I Olsza II Dobczyn Pysząca I Pysząca II Borgowo Grzymysław (Orlen) Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego Mickiewicza I Mickiewicza II Mickiewicza III Gostyńska I Gostyńska II Grzymysław (Komis) Borgowo Pysząca II Pysząca I Sosnowiec Łęg Bystrzek Olsza I Olsza II Dobczyn Rolna Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Piłsudskiego (końcowy)
Pełczyn Wirginowo III Wirginowo I Bodzyniewo na żądanie Bodzyniewo Kadzewo Nochówko Nochowo III Kilińskiego III Kilińskiego II Piłsudskiego Nochówko I Nochówko II Nochowo III Kilińskiego III Kilińskiego II Kilińskiego I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego (Inter Marche) Mechlin I Mechlin Dąbrowa Mechlin Mechlin I Piłsudskiego Kilińskiego I Kilińskiego II Grunwaldzka Staszica I Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Piłsudskiego (końcowy)
Farna Piłsudskiego Mickiewicza I Mickiewicza II Mickiewicza III Gostyńska I Staszica II Staszica I Chłapowskiego II Chłapowskiego I Kilińskiego III Kilińskiego II Kilińskiego I Sikorskiego (POM) Al. Solidarności I - Komis Malczewskiego I Malczewskiego II (Cmentarz) Malczewskiego I Al. Solidarności I - Szpital Sikorskiego Kilińskiego II Kilińskiego III Chłapowskiego I Chłapowskiego II Staszica I Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego Kilińskiego I Kilińskiego II Kilińskiego III Nochowo III Nochowo I Nochowo II (Sklep) Nochowo III Kilińskiego III Kilińskiego II Kilińskiego I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego Mickiewicza I Mickiewicza II Mickiewicza III Gostyńska I Staszica II Staszica I Chłapowskiego II Chłapowskiego I Kilińskiego III Al. Solidarności II Al. Solidarności I - Szpital Psarskie I (Sklep) Psarskie II (Tulipanowa) Psarskie III (Sikorskiego) Psarskie V (DPS) Psarskie III (Sikorskiego) Psarskie I (Sklep) Al. Solidarności I - Komis Al. Solidarności II (Bloki) Kilińskiego III Chłapowskiego I Chłapowskiego II Staszica I Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego Mickiewicza I Mickiewicza II Mickiewicza III Gostyńska I Staszica II Staszica I Chłapowskiego II Chłapowskiego I Kilińskiego III Al. Solidarności II Al. Solidarności I - Szpital Psarskie I (Sklep) Psarskie II (Tulipanowa) Psarskie III (Sikorskiego) Psarskie V (DPS) Góra Jaszkowo Góra Psarskie V (DPS) Psarskie III (Sikorskiego) Psarskie II (Tulipanowa) Psarskie I (Sklep) Al. Solidarności I - Komis Al. Solidarności II (Bloki) Kilińskiego III Chłapowskiego I Chłapowskiego II Staszica I Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Piłsudskiego (końcowy)
Farna Piłsudskiego Kilińskiego I Sikorskiego (POM) Al. Solidarności I - Komis Al. Solidarności II (Bloki) Kilińskiego III Chłapowskiego I Chłapowskiego II Staszica I Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego Kilińskiego III Nochowo III Nochowo II (Sklep) Wyrzeka Dalewo I Dalewo II Dalewo Mórka na żądanie Mórka Mórka na żądanie Dalewo Wyrzeka Nochowo II Nochowo III Kilińskiego III Kilińskiego II Kilińskiego I Kilińskiego II Kilińskiego I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego (Inter Marche) Zbrudzewo Niesłabin Orkowo Niesłabin Zbrudzewo Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego Kilińskiego I Sikorskiego (POM) Al. Solidarności I - Komis Chełmońskiego Gaj I Gaj II Błociszewo I Krzyżanowo Pucołowo Manieczki Szymanowo Psarskie III (Sikorskiego) Psarskie I (Sklep) Sikorskiego Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego (Inter Marche) Luciny I Luciny II Kaleje Luciny II Luciny I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego Kilińskiego I Kilińskiego II Kilińskiego III Nochowo III Nochówko Kadzewo Bodzyniewo Bodzyniewo - szkoła Bodzyniewo na żądanie Kadzewo Mórka Kadzewo Bodzyniewo Bodzyniewo - szkoła Bodzyniewo na żądanie Kadzewo Nochówko II Nochowo III Kilińskiego III Kilińskiego II Kilińskiego I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego Mickiewicza I Mickiewicza II Mickiewicza III Gostyńska I Gostyńska II Grzymysław (Komis) Borgowo Ostrowo I Ostrowo II Drzonek I Drzonek II Wieszczyczyn Rusocin I Rusocin II Nowieczek I Nowieczek II Masłowo I Masłowo II Drzonek I Ostrowo II Ostrowo I Borgowo Grzymysław (Orlen) Gostyńska I Mickiewicza III Mickiewicza II Mickiewicza I Piłsudskiego (końcowy)
Piłsudskiego Kilińskiego I Sikorskiego (POM) Psarskie I (Sklep) Psarskie III (Sikorskiego) Psarskie V (DPS) Psarskie III (Sikorskiego) Psarskie I (Sklep) Sikorskiego Piłsudskiego (końcowy)
Copyright © 2009-2014 Urząd Miejski w ŚremieAdministratorem serwisu jest firma TOTEM
Wykonanie: enetis